" />

LOVO STARTUP


Jedná se o společný kancelářský prostor, který mohou začínající i již plně fungující podnikatelé, OSVČ a všichni freelanceři využívat pro svoji běžnou práci. V podstatě si lze za nízkou částku pronajmout místo u stolu, pokud nedisponujete vlastním kancelářským prostorem, nechcete pracovat z domova, nebo pokud chcete na nejrůznějších projektech spolupracovat, jelikož jedním z hlavních cílů Lovo Startupu je podporovat kreativitu, propojovat různé obory v jeden celek a vytvořit tak přirozenou vazbu, která bude pro všechny přínosem. Coworking, neboli spolupráce, by měl v první řadě vycházet z kooperace.

Mimo kvalitního zázemí, je zde k dispozici veškerá kancelářská vybavenost (wifi, tiskárny apod.). Celý prostor působí moderně, aktivně a podporuje vytváření nových nápadů a projektů. V případě Lovo Startupu není coworkingovým prostorem pouze sdílená kancelář, ale celé Centrum kultury LOVOš, včetně Lovo Café, přilehlých salónků, sálu a kluboven. Pronajmou si tak lze celou místnost například pro společná setkání, workshopy, prezentace i větší konference. Samozřejmostí je pořádání prezentací, workshopů a přednášek ze strany Centra kultury na nejrůznější témata v oblastech marketingu, podnikání, komunikace či správného využívání sociálních sítí.

Stálí uživatelé centra budou moci hradit pravidelný měsíční členský poplatek, zatímco jednorázové návštěvy budou zpoplatněny od hodiny. Sdílená kancelář vyjde jednak levněji, ale důležitá je také už zmíněná společenská a psychologická funkce podobného pracoviště.